600-1500

Ponuka práce

Hľadáme technikov Tk a emisnej kontroly

Technik STK a emisnej kontroly

Požiadavky: SOU vzdelanie v odbore automechanik, autoelektrikár alebo opravár poľnohospodárskych strojov alebo SŠ/VŠ vzdelanie technického zamerania (strojársky, elektrotechnický, dopravný alebo mechanizačný smer),  minimálne 3 ročná prax v odbore. Dobré technické myslenie a profesionálne znalosti z konštrukcie motorových vozidiel.  Samostatný, zodpovedný a komunikatívny typ s profesionálnym prístupom k výkonu práce.

Náplň práce:

  • Vykonávanie technických a emisných kontrol vozidiel v rozsahu svojho osvedčenia,
  • spolupráca s administratívnymi pracovníčkami príjmu STK pri vybavovaní zákazníkov,
  • kontakt so zákazníkmi,
  • rozširovanie si svojej odbornej spôsobilosti kontrolného technika STK a technika emisnej kontroly.

Miesto výkonu :  Liptovský Mikuláš

Ponúkaný plat : dohodou

Termín nástupu : dohodou

Druh pracovného pomeru :  trvalý pracovný pomer

Pozícia vhodná pre absolventa: nie

Iné výhody: Zamestnanie  v etablovanej spoločnosti,  možnosť osobného a profesionálneho rastu,  kupóny na technickú a emisnú kontrolu.

Informácie pre uchádzača: Motivačný list a profesijný životopis pošlite na adresu: marian.polacek@af-car.sk. V prihláške uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu marian.polacek@af-car.sk.   do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.